Ali ÇALIKUŞU

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU

Genel Cerrahi

İstanbul/ Bağcılar
Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilir ya da aynı branştaki diğer doktorları görüntüleyebilirsiniz.
Diğer Doktorları Görüntüle
Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU
İstanbul, Bağcılar, Bağcılar/İstanbul

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU HAKKINDA

1957 Konya doğumlu olan Op. Dr. Ali ÇALIŞKUŞU, ilk ve ortaöğretimini Niğde'de tamamlamış ardından lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Üniversite eğitimine Ankara Hacettepe Üniversitesinde başlayıp ilk 5 yılını tamamlamış, ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olmuştur. Zorunlu hizmet kapsamında Erzurum Veysiefendi Sağlık Ocağında iki buçuk yıl görev almıştır. Uzmanlık ihtisasını ise Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde, Genel Cerrahi anabilim dalında tamamlayan hekimimiz, maaşlı olarak ABD'ye eğitim için giden tek asistan olmuştur. Uzmanlık atamaları sebebi ile bir süre özel hastanede görev yapmıştır. İlk ataması Çankırı/Kurşunlu ili olmuştur.  Kurşunlu'da görev yapan ilk uzman doktor olan Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU, burada başhekim olarak çalışmıştır. İlk kez bir yataklı tedavi kurumu açmakla kalmayıp ilk kez ameliyat da yapmıştır. Eğitimden hiç vazgeçmeyerek Konya Selçuk Üniversitesinde yardımcı doçentlik yapmıştır. Daha sonra Konya Numune Hastanesinde, Genel Cerrahi uzmanı olarak çalışmaya başlamış olup, idarecilik ve klinik şefliği yapmıştır. Ardından Konya/Bozkır iline Başhekim olarak gitmiş ve burada bir çok hizmette bulunmuş, yataklı bir kurum kurulmasına ön ayak olmuştur. 2010 yılında emekli olan hekimimiz, çalışma hayatına özel hastaneye geçiş yaparak devam etmiştir. Bir yıl kadar Antalya'da özel hastanede çalışmış daha sonra İstanbul'a yerleşerek burada mesleki hizmetlerine devam etmiştir. Şu an kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir. 

EĞİTİM BİLGİLERİ

  • Hacettepe Üniverstesi Tıp Fakültesi - 1983
  • Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği

SIK SORULAN SORULAR

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU hangi alanda uzmandır?

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU nerede çalışmaktadır?

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU (İstanbul Bağcılar) bünyesinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Op. Dr. Ali ÇALIKUŞU

İstanbul, Bağcılar, Bağcılar / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.