Bülent KATİBOĞLU

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU

Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi

İstanbul/ Beşiktaş
Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilir ya da aynı branştaki diğer doktorları görüntüleyebilirsiniz.
Diğer Doktorları Görüntüle
Katiboğlu Diş Hekimliği Ve implant Kliniği
Katiboğlu Diş Hekimliği Ve implant Kliniği
Zeytinoğlu Caddesi Arzu 1 Apt No:2 K 2 D 14, Beşiktaş, İstanbul, Beşiktaş/İstanbul

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU HAKKINDA

1961 yılında doğan Prof. Dr. Ahmet Bülent KATİBOĞLU  1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden derece ile bitirmiştir.1994 yılında yine İstanbul Üniversitesinde “Doçent Doktor” unvanını almıştır.2000 yılında yine tekrar İstanbul Üniversitesi’nde “Profesör” unvanını almıştır.Prof. Dr. Ahmet Bülent KATİBOĞLU, yaptığı işlerle adından sıklıkla söz ettirmiştir. Yurtiçi ve yurtdışında yayınlanmış, kongrelerde tebliğ edilmiş çok sayıda bilimsel araştırması, ders kitapları ve ayrıca konferans olarak sunulmuş birçok çalışması vardır. Danışmanlığını yaptığı 6 doktora çalışması yanında, başta kök hücre, ileri düzey implant uygulamaları ve implantolojide yüzey özellikleri olmak üzere, dişhekimliği cerrahisi çalışma alanlarıdır. 2016 da Greatist İstanbul Uluslararası kongresinde onursal başkan plaketi almıştır. 2018-2019 yıllarında Beykent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kurucu dekanlığı yapan Prof. KATİBOĞLU, 2019 yılından beri İstanbul Atlas Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi kurucu dekanı olarak görev yapmaktadır.Halihazırda Katiboğlu Diş Hekimliği Ve implant Kliniği’nde hizmet vermeye devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ

  • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

SIK SORULAN SORULAR

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU hangi alanda uzmandır?

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi alanında hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU nerede çalışmaktadır?

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU Katiboğlu Diş Hekimliği Ve implant Kliniği (İstanbul Beşiktaş) bünyesinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Bülent KATİBOĞLU için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Katiboğlu Diş Hekimliği Ve implant Kliniği

Zeytinoğlu Caddesi Arzu 1 Apt No:2 K 2 D 14, Beşiktaş, İstanbul, Beşiktaş / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.