Hakkı İZMİRLİ

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ

Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi

İstanbul/ Şişli
Hakkı İzmirli Klinik
Hakkı İzmirli Klinik
Meşrutiyet, Rumeli Cd. No:42, Şişli/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

  • Burun estetik
  • Cilt - Deri Kanseri
  • Cilt - Deri Lekeleri
  • El Yaralanması
  • Nazal Septum Deviasyonu
  • Vaser lipo
  • Yüz Kırıkları

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ HAKKINDA

Op.Dr.Hakkı İZMİRLİ ilkokul eğitimini İstanbul’ da Taksim İlkokulu’nda, ortaokulu Beyoğlu Ortaokulu’nda, lise eğitimini Taksim Atatürk Lisesi’nde ve sonra İstanbul Üniversitesi’nde tıp eğitimini tamamlamıştır. Estetik ve Plastik Cerrahi ihtisasını Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Derince Eğitim Araştırma Hastanesi'nde mecburi hizmetini bitirmiştir. Sonrasında Sakarya'da 1 yıl kendi kliniğinde çalıştıktan sonra kariyerine Istanbulda devam etmeye karar verip , Levent'de özel bir hastanede 1 yıl, Fulya'da özel bir estetik klinikte 2 yıl çalışmıştır. Dr. İzmirli görevine Nişantaşı semtinde kendi kliniğinde devam etmektedir. Estetik cerrahi tıbbın, bilimle sanatı harmanlayan bir dalıdır. Bu nedenle ben estetik cerrahiyi sadece bir tıbbi bilim olarak değil, aynı zamanda sonuçta uyum arayışı rehberliğinde olan sanatsal bir bilim olarak görmekteyim. Güzellik, mutlak bir standardı olan kurallar topluluğundan ziyade, kişinin ahenk ve mutluluğunu kapsayan daha geniş bir olgudur. Güzellik sadece bir ideal midir ya da daha doğrusu günlük yaşamda değişik şekillerde karşılaştığımız temel bir insan ihtiyacını somutlaştırmak mıdır? Plastik cerrahinin son yıllardaki gelişimi ile birlikte hastaların faydalanabileceği bilgi miktarı da büyük oranda artmıştır. Bizim plastik cerrah olarak belki de hastalarımıza iletmemiz gereken en önemli gerçek, cerrahi prosedürlerin sınırları ile ilgili olmalıdır. Plastik cerrah kimi zaman, beden ve ruh olarak gerçekçi beklentilerle gelip aynı zamanda da idealizasyonları olan, hem bilinçli hem de bilinçsiz bireylerle uğraşan “canlı doku heykeltraşı” olarak görülmektedir. Bu açıdan, estetik beklentileri değerlendirirken cerrahın sınırlamalarının doğru anlaşılması oldukça önemlidir

SIK SORULAN SORULAR

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ hangi alanda uzmandır?

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ hangi tedavileri uygulamaktadır?

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ Cilt - Deri Lekeleri, Cilt - Deri Kanseri, El Yaralanması, Nazal Septum Deviasyonu, Yüz Kırıkları, Vaser lipo, Burun estetik alanlarındaki tedavilerde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ nerede çalışmaktadır?

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ Hakkı İzmirli Klinik (İstanbul Şişli) bünyesinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Hakkı İZMİRLİ için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Hakkı İzmirli Klinik

Meşrutiyet, Rumeli Cd. No:42, Şişli / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.