Kenan BİNNETOĞLU

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU

Genel Cerrahi

İstanbul/ Bahçelievler
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Binnetoğlu Muayenehanesi
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Binnetoğlu Muayenehanesi
Kültür Sk. E5 Yolu üzeri, No:1, Bahçelievler/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

  • Kolon Kanseri (Kolon CA)
  • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
  • Laparoskopi
  • Laparoskopik Kolesistektomi
  • Laparoskopik Reflü Cerrahisi
  • Laparoskopik ve Açık İnguinal ve İnsizyonel
  • Mide Hastalıkları
  • Morbid Obezite Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU HAKKINDA

Dr. Öğr. Üyesi Kenan Binnetoğlu Genel Cerrahi Uzmanı 1982 yılında Kars’ ta doğdu. 2000 – 2007 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamlayarak Zonguldak Alaplı ilçesinde 2 yıl süreyle pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini tamamladı. 2009 yılında Fırat Üniversitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı ve 2014 yılında uzman doktor unvanını aldı. 2014-2016 yılları arasında Konya Hadim Devlet Hastanesinde uzman hekim olarak mecburi hizmetini tamamladı. 2016 yılında Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine Doktor Öğretim Üyesi olarak atandı. Öğretim üyeliği süresince Cerrahi Bilimler Bölüm Başkan yardımcılığı, Eğitim koordinatörlüğü, Bilimsel Araştırma Projeleri değerlendirme komisyonu üyeliği gibi görevleri başarıyla yürüttü. Ayrıca ulusal ve uluslararası dergilerde hakemlik gibi birçok akademik faaliyette bulundu. Genel cerrahi uzmanlığı boyunca birçok ileri laparoskopik ameliyatlar, obezite ve diyabet ameliyatları yaptı. Bu alanlarda ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan makaleleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra metabolik cerrahi olmak üzere çoğu ameliyatı laparoskopik olarak Kars ve çevre illerde ilk kez başarıyla gerçekleştirerek bölge halkına 3 yıl süreyle hizmet etti. 2019 yılında Bahçelievler Medicalpark hastanesinde göreve başladı. Yine 2019 yılında Prof. Dr. Koray Karabulut ile birlikte Bariatristanbul oluşumunun kurulmasında rol aldı ve halen bu oluşum bünyesinde ekip ruhu içerisinde obezite ve diyabet cerrahisi yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

SIK SORULAN SORULAR

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU hangi alanda uzmandır?

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU hangi tedavileri uygulamaktadır?

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU Mide Hastalıkları, Kolon Kanseri (Kolon CA), Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri), Laparoskopik ve Açık İnguinal ve İnsizyonel, Laparoskopik Kolesistektomi, Morbid Obezite Cerrahisi, Laparoskopik Reflü Cerrahisi, Laparoskopi alanlarındaki tedavilerde hastalarına hizmet vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU nerede çalışmaktadır?

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU Dr. Öğr. Üyesi Kenan Binnetoğlu Muayenehanesi (İstanbul Bahçelievler) bünyesinde hizmet vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Kenan BİNNETOĞLU için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Dr. Öğr. Üyesi Kenan Binnetoğlu Muayenehanesi

Kültür Sk. E5 Yolu üzeri, No:1, Bahçelievler / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.