Serdar ERDİNE

Prof. Dr. Serdar ERDİNE

Algoloji

İstanbul/ Beşiktaş
Prof. Dr. Serdar ERDİNE iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilir ya da aynı branştaki diğer doktorları görüntüleyebilirsiniz.
Diğer Doktorları Görüntüle
İstanbul Ağrı Merkezi
İstanbul Ağrı Merkezi
Levent, Çilekli Cd. No:31,, Beşiktaş/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

  • Ağrı Tedavisi
  • Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi
  • Ameliyatsız Bel Kireçlenmesi Tedavisi
  • Kalça ve Kalça Eklemi Ağrıları
  • Kemik Ağrısı

Prof. Dr. Serdar ERDİNE HAKKINDA

Prof. Dr. Serdar ERDİNE, 1954 yılında Tosya’da doğmuştur.1972 yılında Kadıköy Maarif Kolejinden mezun oldu. 1978 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi ve aynı yıl İstanbul Tıp Fakültesi “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalında Asistan” oldu.1982 yılında “Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı” oldu. 1983-1986 yılları arasında SSK Okmeydanı Hastanesinde mecburi hizmet görevini yerine getirdi.

1986 yılında “Doçentlik Unvanını” almıştır. 1991 yılında “Profesörlük Unvanını” aldı. Aynı yıl ülkemizin ilk Algoloji Bilim Dalını kurdu ve başkanı oldu. Bu görevini 1991-2012 yılları arasında bu görevini sürdürdü.2012 yılında Algoloji uzmanı ünvanını aldı.Çalışmalarını halen İstanbul Ağrı Merkezinde sürdürüyor. 1987 yılında Türk Algoloji-Ağrı Derneği’nin kurucuları arasında yer aldı. 1991 yılından 2012 yılına kadar bu derneğin başkanlığını sürdürdü. Bu dönem içerisinde 13 Ulusal Ağrı Kongresi ve Türkiye’nin bir çok yerinde bölgesel toplantılar düzenledi.

1989 yılından itibaren yayın hayatına giren Ağrı Dergisi’nin editörlüğünü üslendi ve 2012 yılına kadar sürdürdü. 1993 yılında Rejyonal Anestezi Derneği’nin kuruluşunu gerçekleştirdi ve 1993-1995, 1999-2003,üç dönem Başkanlığını sürdürdü. Prof. Dr. Serdar Erdine 1990’lardan başlayarak uluslararası alanda bir çok teşkilatın gerek kurucusu gerek başkanı, gerek yönetim kurulu üyesi olarak görevler üstlendi ve üstlenmeye devam ediyor.Halihazırda İstanbul Ağrı Merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ

  • İstanbul Tıp Fakültesi

DENEYİM BİLGİLERİ

  • Ağrı Dergisi
  • Rejyonel Anestezi Derneği

SIK SORULAN SORULAR

Prof. Dr. Serdar ERDİNE hangi alanda uzmandır?

Prof. Dr. Serdar ERDİNE Algoloji alanında hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Serdar ERDİNE hangi tedavileri uygulamaktadır?

Prof. Dr. Serdar ERDİNE Ağrı Tedavisi, Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi, Ameliyatsız Bel Kireçlenmesi Tedavisi, Kemik Ağrısı, Kalça ve Kalça Eklemi Ağrıları alanlarındaki tedavilerde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Serdar ERDİNE nerede çalışmaktadır?

Prof. Dr. Serdar ERDİNE İstanbul Ağrı Merkezi (İstanbul Beşiktaş) bünyesinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Serdar ERDİNE için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Serdar ERDİNE için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

İstanbul Ağrı Merkezi

Levent, Çilekli Cd. No:31,, Beşiktaş / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.