Toygar TOYDEMİR

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR

Genel Cerrahi

İstanbul/ Şişli
Toygar Toydemir Muayenehanesi
Toygar Toydemir Muayenehanesi
Teşvikiye mahallesi Sinoplu Şehit Cemal Sokak. Camsaray apt. no:12, Şişli/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

  • Akupunktur Tedavisi
  • Metabolik Cerrahi
  • Mide Hastalıkları
  • Mide Kanseri
  • Morbid Obezite Cerrahisi
  • Obezite Cerrahisi
  • Reflü
  • Safra Kesesi Taşları
  • Şişmanlık - Aşırı Kilo (Obezite)

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR HAKKINDA

Dr. Toygar TOYDEMİR 1976 yılında doğdu. 1994 yılında Gaziantep Fen Lisesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı. Altı yıllık tıp eğitimini bitirdikten sonra 2001-2006 yılları arası Genel Cerrahi İhtisasını yapacağı Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı. Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 2008-2009 yılları arası klinik şefliğini de üstlendiği Adana Asker Hastanesinde askerlik görevini tamamladı. Evli ve 2 çocuk babası olan Dr. Toygar Toydemir iyi derecede İngilizce ve orta derecede İtalyanca bilmektedir. Asistanlığının ilk yıllarından itibaren laparoskopik cerrahiye ilgi duyan Dr. Toydemir, uzman olduktan sonra yurt içinde ve yurt dışında çalışmış ve ileri laparoskopik cerrahi eğitimi almıştır. 2009-2011 yılları arasında Prof. Mehmet Ali Yerdel ile beraber çalışmış olup reflü cerrahileri gerçekleştirmişlerdir. 2010 yılında Türk Cerrahi Derneğinin uyguladığı Yeterlik (Board) sınavının yazılı ve sözlü aşamalarını başarıyla tamamlayıp, Yeterlik belgesi almaya hak kazanmıştır. 2011 ve 2013 yılları arasında Prof. Dr. Koray Tekin ile obezite cerrahisi üzerine çalışmış ve birlikte bariatrik operasyonlar gerçekleştirmişlerdir. 2013 yılında New York Lenox Hill Hastanesinde, Dr. Mitchell Roslin ile revizyonel bariatrik cerrahi üzerine çalışmış ve Amerika Birleşik Devletlerinde ki bariatrik cerrahi alanındaki yenilikleri yakından takip etme fırsatı bulmuştur. 2014 yılında YÖK tarafından düzenlenen doçentlik sınavının dosya incelemesi ve sözlü sınav aşamalarını başarı ile tamamlamış olup Genel Cerrahi Doçenti ünvanı almıştır. Son yıllarda reflü ve obezite cerrahisinde yoğun deneyim kazanan Dr. Toydemir’in bu konulardaki çalışmaları devam etmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR hangi alanda uzmandır?

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR Genel Cerrahi alanında hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR hangi tedavileri uygulamaktadır?

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR Mide Hastalıkları, Şişmanlık - Aşırı Kilo (Obezite), Mide Kanseri, Safra Kesesi Taşları, Reflü, Obezite Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Akupunktur Tedavisi, Morbid Obezite Cerrahisi alanlarındaki tedavilerde hastalarına hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR nerede çalışmaktadır?

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR Toygar Toydemir Muayenehanesi (İstanbul Şişli) bünyesinde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Toygar TOYDEMİR için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

Henüz soru sorulmamış.

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Toygar Toydemir Muayenehanesi

Teşvikiye mahallesi Sinoplu Şehit Cemal Sokak. Camsaray apt. no:12, Şişli / İstanbul

Hekimler birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.