Ereksiyon Tedavisinde PRP Yöntemi

PRP ile ereksiyon tedavisiEreksiyon (sertleşme) ve erken boşalma problemi kişinin yaşı, yaşantısı, stres ve kronik hastalıklar sonucu oluşmaktadır.
Bu sorunlar için bir çok ilaç üretilmiş olsa bile medikal tedavi anlık bir çözüm olabilir ya da herhangi bir çözüme ulaştırmaz hastayı.
Penis büyütme ve kalınlaştırma ile ilgili yapılan ameliyatlar da ne yazık ki istenilen ölçüde hastayı memnun etmemekle birlikte 6 aylık süren bir etkinin ardından kalınlaşma özelliğini kaybetmiş olur. Yeni uygulanan PRP uygulaması ile ereksiyon ve erken boşalma sorunu ortadan tamamen kalkmaktadır.
PRP  uygulaması kişinin kendi kanından elde edilen hücrelerin özel solüsyonlar ile çoğaltılarak istenilen bölgeye uygulanması ile olur.
PRP uygulaması kesinlikle kimyasal değil yada ilaç değildir. Ereksiyon sorunu ve erken boşalma sorununda 3 seanslık uygulamadan sonra kesin ve kalıcı çözüm elde edilecektir. PRP uygulaması sonrası iyileştirme hücreleri de binlerce kat çoğalacağı için uzama ve kalınlaşma da sağlanacaktır.

Bu yazı 17 Eylül 2019 tarihinde güncellenmiştir.