People working on laptops

Siz işinizle ilgilenirken, Biz sizi hastalarla buluşturalım.

Online takvim uygulamamız ile randevularınızı kolayca planlayın ve hastalarınızın size daha kolay ulaşmasını sağlayın. Sürekli güncel kalan platformumuz sayesinde size özel geliştirdiğimiz çözümlerle internette daha kolay bulunur olun. Siz mesleğinize odaklanırken biz sizi yeni hastalarla buluşturalım.

Sizi hastalarla buluşturan en iyi yardımcınıza merhaba deyin.

Günün her saatinde ulaşılabilir olan takvimimiz sayesinde hastalar size kolayca ulaşabilsin. Tüm randevularınız için sizi bilgilendirelim. Hastalarınıza göndereceğimiz hatırlatma SMS'leriyle randevuların unutulmasının önüne geçilsin.

Hastalarımıza gönderilen randevu hatırlatmaları sayesinde randevularını unutmadan takip edebiliyorlar. Bu da bizim klinik işlerimize yardım ediyor. Online randevu takvimi sayesinde herhangi bir karışıklığa maruz kalmadan işlerimizi düzenli bir şekilde yürütüyoruz.

Hakan Yanar
Dr. Hakan YANAR, İç Hastalıkları
Doktorumsun doktor paneli

Platformda yerinizi alın!

Üyelik bilgilerinizi doldurarak bize iletin. Bilgilerinizi inceleyip üyeliğinize en kısa sürede onay verelim. Ayrıcalıklı üyelerimizin arasında yerinizi alın.

Doktorumsun.com üzerindeki doktor profillerinin güvenilirliği, hastalara sunacağımız bilgilerin doğruluğu bizim için en önemli husustur. Oluşturacağınız profilile ilgili onay işlemini yapabilmemiz için bu profilin sahibi olduğunuzun kanıtı olarak sizden herhangi bir kimlik belgesi talep ediyoruz. (Nüfus Cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, görev belgesi vb.) Profil doğruluğu için yükleyeceğiniz belge onay işlemleri sonrasında sistemimizde hiçbir şekilde saklanmayacaktır.

Üye iseniz? Hesabnıza giriş yapın

Ayrıcalıklardan faydalanmak için hemen başvurun!

Hekimlere özel ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için hemen başvuru formunu doldurup bize bilgilerinizi iletin.

Sosyal Medya Desteği

Üyelerimizin talepleri doğrultusunda sosyal medya hesaplarımızdan paylaşım desteği.

Yabancı Hastalar

5 farklı dilde yayın yapan panelimiz sayesinde doktorlarımızı tüm dünyadaki hastalarla buluşturuyoruz.

Doğrudan İletişim

Üyelerimizin sosyal medya hesapları ve iletişim bilgilerine direk yer vererek hastalarla doğrudan iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Tercüman Desteği

Doktor üyelerimize lüzum halinde 7-24 online tercüman hizmeti sağlıyoruz.

Doktorumsun.com hedeflerimiz

HEDEFLERİMİZ

Hızla büyüyen platformumuzda siz de yerinizi alın.

Paylaşacağınız makale ve videolarla daha fazla bulunur olun. Hastaların sordukları sorulara vereceğiniz cevaplarla profilinizi öne çıkarın. 1 yıl içerisinde gerçekleştirmeyi planladığımız hedeflerimizin içerisinde siz de yerinizi alın.

1M+ Aylık tekil ziyaretçi sayısı

25K+ Doktorumsunda aktif olarak yer alan hekim sayısı

50K+ Aylık randevu işlemi.

100% Hekim ve danışan memnuniyeti