Musa İbrahim ÖVGÜN

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN

5.0 (13 değerlendirme)

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilirsiniz.
Diğer Doktorları Görüntüle
Uzm. Psk. Musa İbrahim Övgün Muayenehanesi
Uzm. Psk. Musa İbrahim Övgün Muayenehanesi
Fulya Mahallesi Ali Sami Yen sokak Yiğitoğlu Apt. No:7 Daire:9, Şişli/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

 • Acı Kesme
 • Aile İçi Şiddet
 • Aldatılma
 • Bipolar Bozukluk Tedavisi
 • Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
 • Konuşma/İletişim Bozuklukları (Kekemelik - Artikülasyon Bozukluğu - Selektif Mutizm - Apraksi - Dizartri)
 • Kulak Çınlaması (Tinnitus)
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB - Takıntı)
 • Yalnızlık, ait hissetmeme

Genel Kanaat (Yapay zeka tarafından oluşturulmuştur.)

Musa İbrahim Övgün, işinin ehli, objektif ve bilimsel yaklaşımları ile sorunların kalıcı çözümlenmesinde yetkin, naif güzel sesiyle konuşması ve çok etkin uygulamalarıyla hızlı iyileşmeler sağlayan, çözümsüz gibi görünen bütün sorunları kolayca aşacağımız engellere dönüştüren, danışanına değer veren, mütevazı ve sakin yapıda bir insan olan, imge terapi uzmanı dalında deneyimi yüksek ve çok başarılı bir psikologtur.
Bu içerik hasta/danışanların doktor/uzman hakkında yapmış olduğu değerlendirmelerden faydalanılarak yapay zeka tarafından oluşturulmuştur. Doktor/Uzman hakkında genel kanaati temsil etmektedir.

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN HAKKINDA

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN, 1967 Yılında Nazilli’de doğmuştur. 1991 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Aynı yıl Sosyal Psikoloji'de Yüksek Lisansına başlamıştır. 1995 yılında Deneysel Psikoloji'de doktora eğitimine başladı.  1999'da doktora yeterliliğini aldı. 1992-2002 yılları arasında aynı bölümde akademik kadroda görev yapan Övgün 2003'den sonra psikoteknik ve özel eğitim alanlarında çalışmaya aşladı. BDT eğitimini tamamlayan Övgün bireysel danışman olarak kariyerine devam etti. 2014'de aile danışmanı olmaya hak kazandı. 2018'de hipnozla tanışan Övgün 2019 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nden Hipnoterapist sertifikası aldı. Daha sonra Regresyon, HYT, İBT ve Hipnozda BDT gibi özel hipnoterapi uygulamaları konusunda uzmanlaştı. Mayıs 2020 yılında İmge Terapi ile tanışan Övgün o tarihten beri İmge Terapi uygulayıcısı ve eğitmeni olarak kariyerine devam etmektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ

 • Ege Üniversitesi

DENEYİM BİLGİLERİ

 • Hayat Atölyesi

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

İmge Terapi
Sararan Yapraklar
Devrilen Ağaç 1
Devrilen Ağaç 2
Çürük Ağaç
Görünmez Kalkan 1

SERTİFİKALAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN hangi alanda uzmandır?

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN Psikoloji alanında hizmet vermektedir.

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN hangi tedavileri uygulamaktadır?

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN şu tedavileri uygulamaktadır: Acı Kesme , Aile İçi Şiddet , Aldatılma , Yalnızlık, ait hissetmeme , Kulak Çınlaması (Tinnitus) , Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları , Bipolar Bozukluk Tedavisi , Konuşma/İletişim Bozuklukları (Kekemelik - Artikülasyon Bozukluğu - Selektif Mutizm - Apraksi - Dizartri) , Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB - Takıntı)

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN nerede çalışmaktadır?

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN Uzm. Psk. Musa İbrahim Övgün Muayenehanesi (İstanbul Şişli ) bünyesinde hizmet vermektedir.

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Uzm. Psk. Musa İbrahim ÖVGÜN için kullanıcılar tarafından toplam 13 değerlendirme yapılmıştır.
 • AB
  Ay** B**

  Kızımın ergenlik döneminde gittiğimizde Musa İbrahim beyin ilk seansından itibaren yaklaşımı onu dinlemesi ve vermiş olduğu tedavi öyle iyi geldi ki ender bulunabilecek danışanına değer veren psikologlardan. Çok mütevazı ve sakin yapıda bir insan olup, görüşmelerinizde çocuğunuzu rahatlatıyor, sakinleştiriyor. Hem de İbrahim bey çokiyi bir Imge Terapisi uygulayıcısı. Kendisine çok teşekkür ederim. Her zaman tercihim o olacak, tercih etmek isteyenler tereddütsüz gidebilirler.

  19 Eyl 2022
 • AK
  At** K**

  Çözümsüz gibi görünen bütün sorunları, kolayca aşacağımız engellere dönüştürmendeki beceri ve emeğine teşekkürler..

  05 Ağu 2022
 • BD
  Ba** D**

  Değerli Dr.Musa Bey'den İmge Terapi aldım.Kendisini tavsiye üzerine aradım ve çok memnun kalarak terapilerimi aldım.Tereddütsüz tavsiye ederim.İmge terapi almak demek;kendinize muhteşem bir dönüşüm paketi "hediye etmiş" olmak demektir.Bu hediyeyi çoktan hakettiginizi terapilerden sonra anlamanız büyük olasılık.Daha önce hiç cikmadiginiz bir yolculuğa hazır olun.Bilindik terapilerden bahsetmiyorum.Musa Bey işinin ehli biri,bu iş onun işi.O...tırnak içinde belirtilen uzman standartlarına sığdırılamayacak bir gönül insanı dersem eminim daha iyi anlarsınız.Sevgiler.

  29 Tem 2022
 • BK
  Ba** K**

  imge terapi uzmanı dalında deneyimi yüksek çok başarılı

  29 Tem 2022
 • BE
  Bü** E**

  Naif güzel sesiyle konuşması yaptığı psikoterapilerde ve özellikle *İMGE TERAPİ* de çok etkin uygulamalarıyla hızlı iyileşmeler sağlayıp benim ve kızımın ayrı ayrı hayata bakışını sağlaması bireysel terapi yanında bir nevi aile terapisinide sağladı ğı için çok memnunuz. Sağol varolsun Musa İbrahim ÖVGÜN bey

  29 Tem 2022
 • BK
  Bü** K**

  Herkese tavsiye ediyorum. Akademik açıdan çok iyi. Anında müdahale edip çözüm bulabiliyor.

  29 Tem 2022
 • Al** Ç**

  İşinin ehli. Objektif ve bilimsel yaklaşımları ile sorunların kalıcı çözümlenmesinde yetkin. Teşekkür ederiz.

  29 Tem 2022
 • ACS
  Ay** C** S**

  İmge terapi ile bilinçaltı yolculuğumda sesiyle yanımda olduğunu hissettiren değerli hocam Musa İbrahim Övgün sayesinde ruhum iyileşti. Çok teşekkürler.

  28 Tem 2022
 • Ah** Ç**

  Musa Bey'in çalışmalarını uzun süredir izliyorum. Yaklaşık on yıl önce yaptığımız terapilerde sorunlarımın çoğuna çözüm bulduğumuzdan beri. Yeni deneyimler ve öğretileri açık ve bir o kadar da deneyimli bir psikolog. İyi ki; varsınız Musa Bey...

  28 Tem 2022
 • AK
  Ak** K**

  Imge terapi konusunda ibrahim hocayi tek geçerim. Kendisine buradan tesekkur ederim.

  27 Tem 2022
 • AT
  Ah** T**

  Bilinçaltı terapilerde işinin ehli olan İbrahim Bey imge terapide de gerçekten çok başarılı. Çok çok teşekkür ediyorum.

  27 Tem 2022
 • Ö
  Öz**

  İmge terapi ve Musa bey sayesinde hayatımda yaşamadığım deneyimler yaşıyorum ve travmalarımı çözüyoruz. İmge terapi kesinlikle anlaşılması ve yayılması gereken bir yöntem şimdiye kadar gittiğim hic bir psikologtan ve terapi şeklinden böyle olumlu sonuç almamıştım hakkında söylenebilecek çok fazla şey var ama en önemlisi sevgili psikologum Musa bey kendisi eşsiz bir kişilik :)) Yardıma ihtiyacı olan herkese öneriyorum Musa beyi tanıdıklarında ve imge terapiyle tanıştıklarında ne demek istediğimi anlayacaklar bazı psikologların sihirli değnekleri var :))

  27 Tem 2022
 • AK
  Ay** K**

  İmge terapi insanın iç dünyası ile tanışmasıdur. problemlerinin temelindeki nedenlerle yüzleşir ve sorunlarını kalıcı çözebilir

  27 Tem 2022

SORULAR

MAKALELER

Henüz makale eklenmemiş.

Uzm. Psk. Musa İbrahim Övgün Muayenehanesi

Fulya Mahallesi Ali Sami Yen sokak Yiğitoğlu Apt. No:7 Daire:9, Şişli / İstanbul

Uzmanlar/Doktorlar birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.