Özer GÜVENÇ

Dr. Özer GÜVENÇ

Dr. Özer GÜVENÇ iletişim bilgileri henüz doktorumsun.com'da yer almamaktadır. Dilerseniz iletişim bilgilerini talep edebilirsiniz.
Diğer Doktorları Görüntüle
Sultangazi Özel Şafak Tıp Merkezi
Sultangazi Özel Şafak Tıp Merkezi
50.Yıl Mah. Orhangazi Cad. 2161 Sokak No: 27, Sultangazi/İstanbul
Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi
Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sok. No:6 (Ssk. Hastanesi Yanı),, Gaziosmanpaşa/İstanbul

İLGİ ALANLARI / TEDAVİLER

 • Boyun Tutulması
 • Kalça Çıkığı
 • Ön Çapraz Bağ Yaralanmaları
 • Sırt Ağrıları
 • Spor Yaralanmaları ve Eklem Koruyucu Cerrahi
 • Tamamlayıcı tıp uygulamaları
 • Tendinit
 • Tendon ve Bağ Doku Kesileri
 • Tenisçi Dirseği
 • Topuk Dikeni
 • Trafik kazaları kırk ve yaralanmaları
 • Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon)

Dr. Özer GÜVENÇ HAKKINDA

Dr. Özer GÜVENÇ, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Şuan Özel Sultangazi Şafak Tıp Merkezi ve Özel Gaziosmanpaşa Ekotom Cerrahi Tıp Merkezinde genel hekimlik hizmetleri, ağrı tedavisi, geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları ( ozon terapi, kupa- hacamat terapi-mezoterapi- hipnoz ) ve fizik tedavi hizmetleri koordinatörlüğü  olarak hizmet vermektedir.

EĞİTİM BİLGİLERİ

 • ÇAPA Tıp Fakültesi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dr. Özer GÜVENÇ hangi alanda uzmandır?

Dr. Özer GÜVENÇ Pratisyen alanında hizmet vermektedir.

Dr. Özer GÜVENÇ hangi tedavileri uygulamaktadır?

Dr. Özer GÜVENÇ şu tedavileri uygulamaktadır: Boyun Tutulması , Kalça Çıkığı , Ön Çapraz Bağ Yaralanmaları , Sırt Ağrıları , Tamamlayıcı tıp uygulamaları , Tendinit , Tendon ve Bağ Doku Kesileri , Tenisçi Dirseği , Topuk Dikeni , Trafik kazaları kırk ve yaralanmaları , Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon) , Spor Yaralanmaları ve Eklem Koruyucu Cerrahi

Dr. Özer GÜVENÇ nerede çalışmaktadır?

Dr. Özer GÜVENÇ Sultangazi Özel Şafak Tıp Merkezi (İstanbul Sultangazi ) , Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi (İstanbul Gaziosmanpaşa ) kurumları bünyesinde hizmet vermektedir.

Dr. Özer GÜVENÇ için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Özer GÜVENÇ için doktorumsun.com profil sayfasını ziyaret ederek randevu takvimi üzerinden ya da doğrudan iletişim bilgileri üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

DEĞERLENDİRMELER

Henüz değerlendirme yapılmamış.

SORULAR

MAKALELER

Dr. Özer GÜVENÇ tarafından paylaşılan makaleler.
 • Parkinson Hastalığı Nedir?

  Sinir sistemi üzerinde etkisi olan kronik bir nörolojik hastalıktır. Parkinson hastalığı tedavisinde ilaçlar, cerrahi prosedürler ve fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri kullanılabilir. Fizik tedavi ve rehabilitasyon yöntemleri, Parkinson hastalarında hareketleri kontrol etmeyi ve günlük yaşam aktivitelerindeki bağımsızlığı artırmayı amaçlar.
  31 Mar 2023
 • Ağrı Mezoterapisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

  Mezoterapi, cildin yüzey tabakasına aktif maddelerin enjeksiyonudur. Bu yöntem, kas içi enjeksiyondan sonrakilere kıyasla enjeksiyon bölgesinin altındaki dokularda (cilt, kas ve eklem) ilaçların daha yavaş yayılmasına, daha yüksek seviyelere ve daha uzun süreli etkilere izin verir. Bu teknik, lokal bir farmakolojik etki gerektiğinde ve sistemik dolaşımda nispeten yüksek dozda ilaç olmadığında yararlıdır. Mezoterapi yalnızca tam bir klinik araştırma ve müteakip teşhis sonrasında yapılmalıdır.
  31 Mar 2023
 • PRP Nedir Nasıl Uygulanır?

  PRP (Platelet Rich Plasma) uygulaması, eklemlerdeki yaralanmaların tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde, hastanın kendi kanından alınan bir miktar kan, özel bir işlemle ayrıştırılarak, plateletlerin yoğunlaştırılmış hali elde edilir. Elde edilen platelet zengin plazma, hasarlı ekleme enjekte edilir. Plateletler, vücuttaki doğal iyileşme sürecine yardımcı olabilen büyüme faktörleri içerir.
  31 Mar 2023
 • G-Therapy

  Golgi tendon organları (GTO'lar), miyotendinöz bileşkeye bitişik tendonda bulunan propriyoseptörlerdir. Golgi tendon organı , bir tendonun bir kas ile birleşme yerinin yakınında yer alan, iğ benzeri bir bağ dokusu kapsülü içinde çevrelenmiş ağaç benzeri bir duyusal sondur .
  31 Mar 2023
 • Saç Mezoterapisi Nedir?

  Saç bakım mezoterapisi, saç dökülmesi veya saç sağlığı sorunları olan kişilerde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi, vitamin, mineral ve amino asitlerin doğrudan saç derisine enjekte edilmesi yoluyla saç sağlığının ve kalitesinin artırılmasını hedefler.
  31 Mar 2023
Sultangazi Özel Şafak Tıp Merkezi

50.Yıl Mah. Orhangazi Cad. 2161 Sokak No: 27, Sultangazi / İstanbul

Uzmanlar/Doktorlar birden fazla klinikte görev yapabilirler. Doğru kliniği seçtiğinizden emin olunuz.

Seçilen kurum ve doktor için henüz randevu takvimi aktif değil.