Discover healthcare professionals in Turkey, book appointments, and ask questions.

View doctors and their contact information.

Browse and view contact information for doctors, and make an informed decision based on their reviews and ratings.

Schedule an appointment with doctors

Browse available timeslots for your preferred doctor and create an appointment. We'll notify you before your scheduled time arrives.

Communicate with doctors

If you have questions before your treatment, feel free to communicate with doctors. Use our platform to direct your inquiries to the doctor of your choice.

Benefit from reviews and ratings

If you're unsure about which doctor to choose, take advantage of the reviews and ratings provided by other users based on their experiences.

Treatments

To get detailed information about treatments, to browse video content created by doctors/specialists on the subject, and to make appointments with doctors/specialists, you can review the treatments below.

All Treatments

Latest Reviews

View the latest reviews about doctors. User experiences will assist you in choosing the most suitable doctor for your needs.

duktur. mirt ealij rakbat 'umiy rahimah allah. shkran

08 Jul | Ah** E** S**

2 yıla yakındır bel, sırt ve boyun fıtığı ile uğraşıyorum. Bir sürü Beyin Ve Sinir Cerrahına gittim. İlk defa bir doktordan bu kadar çok memnun kaldım. Her şeyi tek tek anlattı. Her soruma detaylı açıklama yaptı. Her şeyden önce çok güler yüzlü aşırı nazik bir hekim. Beni yolcu ederken kapıya kadar geçirdi. İlk defa böyle bir doktor gördüm ve bu doktorda Doçent yani. Sıradan biride değil. Allah bin kere razı olsun. Bu hekime gidecekler hiç düşünmeden gidebilir.

03 Jun | Ah** Y**

Oldukça deneyimli, hastasını anlayan, dinleyen ve dersine çare bulan, yönlendirmesi ve öngörüsü kuvvetli bir doktorumuz. Sağlık alanında biz hastaların en çok ihtiyacı olan güler yüz ve vicdan sahibi

17 May | Em** B**

Ağabeyime 16 Nisan 2024 salı günü aniden ölümcül 3 koroner damar tıkanıklığı teşhisi koyulunca hemen bu ameliyatı Türkiye'de en başarılı şekilde kimin yapabileceğini öğrenme çabasına girdik. Ve kime sorup danıştıysak aynı cevabı aldık Prof. Dr. Mustafa Güler. İlk tanıştığımız anda da neden herkesin Prof. Dr. Mustafa Güler hocadan başka bir isim vermediğini anlamış olduk. Sanki kendi kardeşine anlatırcasına insani ve psikolojik yaklaşımlarıyla ve büyük bir mesleki olgunluk yetkinlik ve konuya hakimiyetle durumu ve yapılması gerekenleri bize anlattı. Böylece büyük bir güven ve iç huzuruyla ağabeyimi Prof. Dr. Mustafa Güler hocanın mahir ve ehil ellerine emanet ettik.19.Nisan.2024 cuma sabahı ameliyatı yaptı. Çok şükür her şey hocanın planladığı gibi gelişti ;ameliyatın üzerinden 24 saat bile geçmeden yoğun bakımdan çıktı,odasına geldi ve hemen yürüyüşlere başladı.3 gün sonrada sağlıklı bir şekilde yürüyerek hastaneden çıktı. Umarım hiçbir yakınım benim yapmak zorunda kaldığım gibi iyi ve hatta bence artık en iyi kardiyovasküler cerrahı aramak zorunda kalmaz ama böyle bir soruyla karşılaştığımda aynı bana verilen cevap gibi benim de söyleyeceğim tek bir isim var Prof. Dr. Mustafa Güler. Teşekkürler hocam.

03 May | Ke** E**

Fırat hocam güler yüzü hastaya yaklaşımı ile övgüleri hakeden can doktorumuz. iyi ki varsınız

26 Apr | Ca** A**

Babamın tanısı ve tedavi sürecinde vermiş olduğu emek ve destek için Dr. Rıdvan Beye çok teşekkürler.. Pendik medipol için bir şans..

15 Apr | Se** G**