Discover healthcare professionals in Turkey, book appointments, and ask questions.

View doctors and their contact information.

Browse and view contact information for doctors, and make an informed decision based on their reviews and ratings.

Schedule an appointment with doctors

Browse available timeslots for your preferred doctor and create an appointment. We'll notify you before your scheduled time arrives.

Communicate with doctors

If you have questions before your treatment, feel free to communicate with doctors. Use our platform to direct your inquiries to the doctor of your choice.

Benefit from reviews and ratings

If you're unsure about which doctor to choose, take advantage of the reviews and ratings provided by other users based on their experiences.

Treatments

To get detailed information about treatments, to browse video content created by doctors/specialists on the subject, and to make appointments with doctors/specialists, you can review the treatments below.

All Treatments

Latest Reviews

View the latest reviews about doctors. User experiences will assist you in choosing the most suitable doctor for your needs.

Futsal milli takımında Kalf kasında 2. Derece yırtık ile başvurdum Mert hocaya mr inceledikten sonrs hücre yenileyici iğne fizik tedavi ve uygulanan egzerziler ile 3 haftalık bir süreçte iyleşme sağladı antremanlara çıkmaya başladım ilgisi ve desteği için teşekkür ederim kesinlikle yük sporculara öneririm

23 Nov | Çı** G**

Kendisi süper iyi bir insan ve çok iyi bir doktordur. Hastalarıyla empati kurar, aydınlatır, iyi takip eder. Yaptığı ameliyat ve sonrasındaki takip süreciyle beni sağlığıma kavuşturdu. Hastanede kaldığım süre boyunca enfeksiyon bölümüne devrolmama rağmen sürekli beni ziyaret etti, moral verdi. Günümüzde bırakın doktoru böyle insanlar zor bulunur oldu. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

09 Nov | Se** B**

Alın bölgesi ve kaz ayaklarımda yaptığı botokslar sayesinde çizgilerim netleşmedi. Başlarda çok korkmama rağmen mimiklerimde herhangi bir değişiklik yaratmadı. Hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

09 Nov | Be** K**

Çocuğumuzun sünnetini yapan oldukça başarılı ilgili ve mükemmel bir doktor. Doktor olarak, Mehmet Akif Bey ile ikisinden daha iyi bir doktor ile tanışmadık daha :)

24 Oct | Ke** D**

Çocuk doktoru arayışımızda karşılaştığımız Sayın Dr. Öğr. Üyesi Caner Yıldız hocamız, sadece tıbbi bilgisiyle değil aynı zamanda insanlık değerleriyle de bizleri etkiledi. Doktorumuzun sahip olduğu bilgi ve beceriye hayran kaldık. Çocuk sağlığı konusundaki derin bilgisi ve deneyimi, her zaman doğru teşhisler konmasını ve etkili tedaviler uygulanmasını sağladı. Bu, onun ne kadar donanımlı bir profesyonel olduğunu kanıtlıyor. Doktorumuzu bizim karşılaştığımız diğer meslektaşlarından ayıran en önemli özelliklerden biri de insancıl yaklaşımıydı. Hastalarına ve ailelerine olan empati ve anlayışı, zor durumumuzda yanımızda olduğumuzu hissettirdi. Doktorumuz, sadece hastalıkları tedavi etmekle kalmıyor, aynı zamanda sevgi, anlayış ve sabır ile dolu bir ortam sunuyor. Sonuç olarak, bu çocuk doktoru sadece bir sağlık uzmanı değil, aynı zamanda güvenilirliği, dürüstlüğü, donanımı, insancıl yaklaşımı ve saygılı tutumuyla örnek bir insan. Kendisiyle tanışmak, çocuğumuzun sağlığına duyduğumuz endişeleri azalttı ve ona karşı büyük bir güven duymamıza neden oldu. Ona minnettarız ve gelecekte de sağlık sorunlarımız olduğunda güvenle başvurabileceğimiz bir doktor olarak görmeye devam ediyoruz.

18 Oct | Be** B**

Merhaba, Cihan bey ile tanışmamız kardeşimin miyom ameliyatı esnasında oldu. Mevcut miyomlarımın kontrolü için muayene oldum. Muayene sonucunda miyomlarımın ve rahimin alınması gerektiği sonucuna varıldı. Başka bir hekim görüşü aldım ve sonuç mutlaka miyom ve rahmin alınması yönünde oldu. Sezaryen şeklinde açık ameliyat önerildi. Tekrar Cihan bey ile görüşerek 05/10/2023 tarihinde miyom ve rahim alınması ameliyatına karar verildi. Cihan beyin operasyonu tamamiyle kapalı bir ameliyat şeklinde gerçekleşti. (vNotes tekniği) Daha önce sezaryen doğum yaptığım için bu kapalı ameliyat ile arasındaki konfor tartışılmaz. Hatta ameliyatın ertesi günü Cihan beye ip bile atlayabilirim demiştim :) Dikişlerin hepsi içte olduğu için herhangi bir ağrı ya da iyileşme ile ilgili zorlanma yaşamadım. Türkiye'de bu operasyonu uygulayan 5 hekimden birisi. Kendisi ile yolumun kesiştiği için çok şanslı hissediyorum. Güler yüzlü yaklaşımı, her konuda açıklayıcı, dinleyici oluşu ve sabrı için tekrar teşekkür ederim.

12 Oct | Tu** G**