Discover healthcare professionals in Turkey, book appointments, and ask questions.

View doctors and their contact information.

Browse and view contact information for doctors, and make an informed decision based on their reviews and ratings.

Schedule an appointment with doctors

Browse available timeslots for your preferred doctor and create an appointment. We'll notify you before your scheduled time arrives.

Communicate with doctors

If you have questions before your treatment, feel free to communicate with doctors. Use our platform to direct your inquiries to the doctor of your choice.

Benefit from reviews and ratings

If you're unsure about which doctor to choose, take advantage of the reviews and ratings provided by other users based on their experiences.

Treatments

To get detailed information about treatments, to browse video content created by doctors/specialists on the subject, and to make appointments with doctors/specialists, you can review the treatments below.

All Treatments

Latest Reviews

View the latest reviews about doctors. User experiences will assist you in choosing the most suitable doctor for your needs.

Kollarıma vuran uyuşöa ve gücümün azlması şikayeti ile başvurdum bpyun düzleşmesi için mert hocadam 8 seans tedavi gördüm çok faydasını gördüm teşekkürler

09 Jun | Ve** Z**

Doktor Özgür Pilancı'ya bir Estetik Hastanesinde göğüs büyütme ameliyatı için gittim. ilk operasyonumdan sonra, silikonlar kas altına yerleştirilmediği için sarkma ve deformasyon sorunu yaşadım. Daha sonra, kendi sebep olduğu sorunları düzeltebilmek amaçlı, beni 4 farklı zamanda daha operasyona aldı. Bu operasyonlar sonunda, hiçbir düzelme olmadı, aksine ameliyatta göğsümü yaktılar, izi düzeltilemeyecek kötü ve kalın dikişler attılar ve korkunç bir asimetriye sebep oldular. 5 kez düzeltme ameliyat olmama rağmen, estetikten çok uzak bir görüntü oluştu, kendilerinin sebep olduğu asimetrinin ne kadar operasyon olursam olayım kalacağını ilettiler, bu nedenle kendisine hiç ameliyat olmamayı tercih ederdim. 2 arkadaşım daha Özgür Pilancı'ya 2şer kez kulak ve burun operasyonu olup, sonucundan hiç memnun kalmadılar. Dr. Özgür Pilancı'nın sebep olduğu sorunları düzeltebilmek için farklı cerrahlar normal operasyonun 5 katı fiyat istiyorlar. Çok pişmanım, yazıklar olsun.

08 Jun | Me** Y**

hastalarıyla ilgilenmesi ve zaman ayırması güzel. yalnız randövü bulmakta güçlük çemekteyiz.

01 Jun | NA**

Sürekli kanama şikayeti ile başvurmuş olduğum Emre hocam sorunlarıma yardımcı oldu ve şu an herhangi bir problem yaşamıyorum. Sosyal hayatımı da oldukça etkileyen anal fissürden kurtuldum. Çok mutluyum. Emre hocama teşekkürlerimi iletirim.

18 May | Ay** D**

Hi there I’m very happy about the doctor Ufuk,he working with professionalism Is the best doctor into nose surgery,ear and more I like it..I recommend everyone who wanna do any surgery like me…is the best doctor Thank you doctor for all your generosity and hospitality I love it

07 May | Ba** Z**

Neşe hoca gerçekten çok iyi bir doktor Allah razi olsun çok kibar ben bir Afghanım Neşe hocaya gurur duyuyorum Türkiye yaşasın

28 Apr | Sa** S**